Poznaj Zyzio&Zuzia

Zostań z nami chwilkę i poznaj Zyzio&Zuzia

 
 

Kim jesteśmy?

 
Jesteśmy ludźmi z pasją :)
 
Nasza przygoda rozpoczęła się w 2014 roku w momencie, kiedy mieliśmy zostać po raz pierwszy rodzicami.
Podekscytowani wizją Maluszka w domu przygotowaliśmy dla niego wyprawkę. Szukając i przegladając te tysiące produktów zauważyliśmy, że wszystkie są do siebie bardzo podobne. Po miesiącach poszukiwań, w  końcu udało się, mieliśmy wybrane i przygotowane te najpiękniejsze ubranka w których miał chodzić nasz Synek.
Wtedy właśnie po raz pierwszy pomyśleliśmy, że warto te nasze ubranka, te wybrane, wymarzone, ukochane pokazać dalej. Skontaktowaliśmy się z hurtowniami i tak zaczęła się nasza historia z odsprzedażą wyjątkowych ubranek dla niemowląt. 
Szybko zauważyliśmy lukę na rynku jeśli chodzi o unikalne, stylowe, modne a zarazem funkcjonalne i wygodne ubranka dla najmniejszych. Jednak nie obyło się bez problemów. Okazało się, że z jakością takich ubranek na rynku było i jest nadal bardzo różnie. Masowa zagraniczna produkcja ukryta jest skrzętnie małymi literkami na metkach producenta. "Design in" nie oznacza produkcji. Okazało się, że zaprojektowane czy to w Polsce czy Angli piękne ubranka, to w rzeczywistości szyte w Chinach, Indiach czy Bangladeszu wyroby. Przyglądając się bliżej różnym znanym polskim "markom" okazało się, że wygląda to dokładnie tak samo.
 
Wtedy to zaczęliśmy szukać małych polskich szwalni, które wkładają całe serce w swój wyrób i którym zależy na jakości i zadowoleniu klienta. Właśnie to okazało się strzałem w dziesiątkę :)
 

Znaleźliśmy swoją misję:)

Chcieliśmy połączyć wszystko. Wygląd, modę, nowoczesność, wygodę a przy tym jakość.
Dołożyliśmy coś jeszcze :) Nasze doświadczenie! Doświadczenie jako rodzica oraz jako dystrybutora tysięcy ubranek.
 
Przez te pierwsze lata działalności dotykaliśmy i ubieraliśmy na naszego "modela" (lalka reborn) tysiące, jak nie dziesiątki tysięcy różnych ubranek, różnych fasonów i wzorów, z przeróżnych materiałów. 
Mając przy tym trójkę dzieci - 2 synków i córeczkę mogliśmy większość rozwiązań zarówno dla chłopca jak i dziewczynki przetestować osobiście :)
Okazało się, że 100% Bawełna nie jest równa innej też 100% Bawełnie. Jakość materiału nie wynikała stricte ze składu, ale z miejsca pochodzenia i jakości użytego surowca.
 
Wtedy właśnie postanowiliśmy zlecić pierwsze typowo nasze wzory zaprzyjaźnionym szwalniom z wybranych przez nas polskich materiałów wysokiej jakości :)
 
Efekt przerósł nasze oczekiwania! 
 

Powstały ubranka z naszą wizją, z wymarzoną jakością i w rozsądnej cenie :) 

 
 

Tak właśnie powstała marka Zyzio&Zuzia :)

ZYZIO&ZUZIA 

Od zera, od marzenia poprzez doświadczenie.

 

 

Jak działamy i co jest dla nas najważniejsze: 

 

 

- KLIENT

U nas na pierwszym miejscu jest klient i jego potrzeby. Zawsze słuchamy Waszych uwag i propozycji, dzięki czemu powstają wspaniałe nowe produkty.

 

- PRODUKT 

Od zawsze i na zawsze chcemy aby naszą wizytówką był nasz produkt.
 

- PRODUKCJA

Od początku do końca nasz produkt wytwarzany jest w Polsce tylko w małych szwalniach gdzie panują godziwe warunki do pracy. 
 

- SZYCIE

Szycie zostawiamy profesjonalistom. Korzystanie z małych szwalni pomaga nam pilnować jakości na każdym etapie.
 

- MATERIAŁY

Sami starannie wybieramy materiały. Pilnujemy, aby były one najwyższej jakości, z certyfikatami i w modnych kolorach i wzorach.
 

- CENY

Nie jesteśmy duzi, nie mamy sieci dystrybucji, nie mamy przedstawicieli, nie wydajemy krocia na sztuczny marketing, dzięki czemu nasze ceny są cenami rzeczywistymi wyprodukowania towaru w Polsce. Nie robimy sztucznych, zawyżonych cen na nowe kolekcje, które potem można dowolnie obniżać na setkach akcji wyprzedażowych.
 

- KROJE, MODELE

Sami wymyślamy każde z ubranek, szukamy nieszablonowych rozwiązań, które wdrażamy w nowych modelach
 

- DODATKI

sami wymyślamy i projektujemy wszystkie dodatki do ubrań, są one wytwarzane specjalnie dla nas :)
 

- MODYFIKACJE

cały czas mamy kontakt z klientem, dlatego jeśli w jakimś produkcie pojawia się z Waszej strony propozycja jakiegoś ulepszenia od razu wdrażamy poprawki
 

- WYSYŁKA

mamy swój magazyn, na którym uszyty towar jest dostępny do natychmiastowej wysyłki. Osobiście pakujemy wraz z naszymi pracownikami Wasze zamówienia, staramy się aby każde zamówienie wyjechało zawsze jak najszybciej.
 

- OBSŁUGA KLIENTA

nie mamy modnych infolini automatycznych, u nas zawsze po drugiej stronie słuchawki jest człowiek, odbieramy każdy telefon i odpisujemy na każdą wiadomość. Doradzamy klientom aktywnie podczas całego procesu zakupu. Dodaliśmy moduł komunikacji poprzez czat messenger aby ułatwić Wam kontakt z nami nawet poza godzinami pracy magazynu, również wieczorami czy w weekendy ;)
 

- ZDJĘCIA PRODUKTÓW

osobiście ubieramy każde z ubranek na naszego modela i osobiście fotografujemy każdy z produktów. Nie używamy filtrów i nie poprawiamy zdjęć. Zależy nam, aby każdy produkt pokazany był naturalnie, tak jak rzeczywiście wygląda.
 

- SOCIAL MEDIA

wychodzimy bliżej do Was. Nie zatrudniamy agencji tylko sami prowadzimy nasze sociale. Chcemy, abyście czuli się zaopiekowani w każdej sytuacji.
Codziennie dostajemy od Was bardzo dużo pozytywnej energi. Dziękujemy za każde serduszko, każdy komentarz oraz każde dobre słowo :)
Z wielką przyjemnością oglądamy Wasze stylizacje i zamieszczamy Wasze zdjęcia na naszym fb, instagramie oraz na stronie sklepu. To dla Was działamy i to Wy jesteście najważniejsi.
 
Z niecierpliwością oczekujemy z Wami na Wasze skarby. Cieszymy się z ich przyjścia na świat oraz towarzyszymy w kolejnych miesiącach życia :)
 

 - WIZJA

działamy w oparciu o doświadczenie nasze i Wasze:) Dzięki temu połączeniu powstają niepowtarzalne produkty, które mogą zadziwić ;)
 
 

Zapraszamy serdecznie do naszego magicznego świata :)
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl